Děti k adopci (Bělorusko)

Aktualizováno: 9. 10. 2018


Dmitrij

Dmitrij_Makarov_2018

Číslo: 1/2018

Jméno: Dmitrij Makarov

Rok narození: 2002 (15 let)

Dmitrij žije v pěstounské rodině společně s dalšími třemi dětmi. Rád by si zvolil střední školu, která by ho bavila a chtěl by pokračovat ve svých největších zálibách – zpěvu a umění. Hraje školní divadlo a zpívá ve sboru.

Mezi jeho další záliby patří volejbal, turistika a design, manuálně tvoří a vaří. Chtěl by cestovat a být lidem užitečný. Má pozitivní přístup k životu.

 


Konstantin

Konstantin_Vjerjetěnikov_2018

Číslo: 2/2018

Jméno: Konstantin Vjerjetěnikov 

Rok narození: 2011 (7 let)

Kosťa žije se svou maminkou a sestrou. Své mamince pomáhá, zlepšil se ve čtení a naučil se mít rád matematiku :-).

Rád skládá stavebnice, maluje, jezdí na kole, chodí na procházky, do divadla a na výstavy. Je přátelský. Miluje kočky a psy.

 


Marian

Marian_Mandra_2018Číslo: 3/2018

Jméno: Marian Mandra 

Rok narození: 2006 (12 let)

Marian žije s rodiči a se svou mladší sestrou. Má rád zířata – pomáhá s chovem domácích zvířat. Dobře se učí. 

Mezi jeho záliby patří poslech hudby, hra na kytaru a také sportovní aktivity. Je přátelský, má hodně kamarádů. Jeho sen je být umělcem.

 


Marie

Marie_Mjeleškova_2018

REZERVACE

Číslo: 4/2018 

Jméno: Marie Mjeleškova 

Rok narození: 2003 (14 let)

Marie žije v pěstounské rodině, která se stará o další tři děti. Pomáhá místnímu panu faráři. V příštím roce by chtěla nastoupit na střední školu a ráda by pokračovala v milované atletice.

Jejím nejoblíbenějším předmětem ve škole je tělocvik – baví ji atletika, tenis a fotbal. V lehké atletice získala např. 1. a 3. místo v běhu na 100 m. Jejím snem je cestovat.


Mark

Mark_Mjeleškov_2018Číslo: 5/2018

Jméno: Mark Mjeleškov

Rok narození: 2001 (16 let)

Mark žije v pěstounské rodině společně s dalšími třemi dětmi. 

Ve škole ho baví informatika. Je aktivní sportovec – rád plave, hraje fotbal, volejbal a tenis. Slaví úspěchy ve fotbalových a volejbalových turnajích. Má rád zvířata (nejvíce psy), vzdělává se v katechismu, ministruje a vypomáhá faráři v kostele. Je zodpovědný a ochotný každému pomoci.

 


Jana

Jana_Jakověc_2018

Číslo: 6/2018

Jméno:  Jana Jakověc

Rok narození: 2002 (15 let)

Jana žije v neúplné rodině s maminkou a mladším bratrem.

Má ráda zpěv, poezii, domácí zvířata, ptáky, návštěvy památek, poznávání všeho nového a také česání vlasů. Hraje závodně volejbal a podílí se na moderování školních akcí. Chtěla by ukončit školu s vyznamenáním a vybrat si takové zaměstnání, kterým by byla užitečná společnosti.


Irina

Irina_Karasinskaja

Číslo: 7/2018

Jméno:  Irina  Karasinskajanskaja

Rok narození: 2003

Irina žije s maminkou a o rok starším bratrem, tatínek jim zemřel v roce 2003, když byl Irině pouhý 1 měsíc.

Ráda by se vyučila krejčovou a navrhovala oblečení. Je spolehlivá, komunikativní, šikovná ve floristice. Účastnila se soutěže "Bohatství mé země a má inspirace". Ve volném čase ráda vyšívá, plete náramky z barevných gumiček. Má ráda svého kocoura Tošku.


Darja

darjaČíslo: 5/2017

Jméno: Darja Choma

Rok narození: 1998

Darja žije s rodiči a mladším bratrem ve městě Gorodišče. Od letošního roku studuje na univerzitě v Minsku na pedagogické fakultě.

Má rada děti, do budoucna se těší se své povolání – chce byt učitelkou na prvním stupni ZŠ. Je hodná, starostlivá, pracovitá a pořádkumilovná.


V případě dotazů nás můžete kontaktovat zde.