Kontaktní formulář projektu Darovaný domov v Zimbabwe

Děkujeme za Váš zájem podpořit děti v dětském domově Mary Ward v Zimbabwe a darovat jim domov.

Prosíme Vás o vyplnění následujícího formuláře. Věnujte prosím dostatek času správnému vyplnění všech potřebných údajů. Na základě odeslání formuláře Vás budeme dále kontaktovat.
V případě dotazů nás můžete kontaktovat.
Děkujeme.

* pozn.: doporučený roční příspěvek jednoho dárce je 6.000 Kč
** Platbu lze provést bezhotovostně na účet DCHCB nebo v hotovosti v sídle DCHCB (Kanovnická 18, České Budějovice, kancelář ekonomického oddělení)

  1. Souhlasím, aby Diecézní charita České Budějovice zpracovávala ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů mé osobní údaje, která jsem sdělil/a v tomto dotazníku, a to pro účel evidence osob zúčastněných v projektu Darovaný domov v Zimbabwe.
  2. Souhlasím s poskytnutím svých osobních údajů (jméno, příjmení, adresa, kontakt) v rozsahu potřebném pro spolupráci a případné zpracování žádosti po potvrzení daru po dobu mého zájmu o podporu projektu Darovaný domov.
  3. Souhlasím s tím, aby si Diecézní charita České Budějovice ověřila pravdivost mnou poskytovaných údajů.
  4. Byl/a jsem poučen/a o tom, že tento souhlas mohu kdykoli odvolat.
Po odeslání vyplněného přihlašovacího formuláře Vás bude nejpozději do 5 pracovních dnů kontaktovat pracovník Diecézní charity Č. Budějovice zodpovědný za projekt Darovaný domov a předá Vám údaje potřebné k bezhotovostní platbě (číslo účtu a Vám přidělený variabilní symbol).
Platbu, prosíme, proveďte až po přidělení variabilního symbolu.
Děkujeme, že jste ochotni darovat domov!
devětmínustři=

Pozn.: položky označené * jsou povinné.